Beste PTI’ers,
Ons Tariquet criteriumtornooi van 8 tot 23 augustus zal niet doorgaan.
De beslissing werd, na het negatief advies van de veiligheidsraad, door de plaatselijke overheid genomen gezien de nieuwe ontwikkelingen betreffende Covid-19.
Jeugdinterclub werd ook stopgezet en de interclub volwassenen van september is eveneens geannuleerd.
Gevolg voor onze leden is dat alle terreinen gedurende deze competities opnieuw beschikbaar zijn.
Wij hebben beslist om van die gelegenheid gebruik te maken om op zaterdag 8 augustus en zondag 9 augustus een extra PTI weekend te organiseren. Stuur zo snel mogelijk door wanneer je dit weekend vrij bent om PTI te spelen. Ik zal dan proberen matchen te plannen voor jullie.
Denk er aan om in je mail mee te geven hoeveel matchen je per dag wil spelen, tegen wie je al gespeeld hebt en met wie je in de toekomst al een match gepland hebt!!
Het is ook een unieke kans voor jullie om zelf ook nog matchen te plannen tussen 8 en 23 augustus! Nodig snel uit met jullie whatsapp groepen want de terreinen zullen vlug volgeboekt worden!
Groeten,
Eddy